wtorek, 1 listopada 2011

Nowosci w The Sims 3 Zwierzaki

W The Sims 3 Zwierzaki spotkasz zwierzęta takie jak: psy, koty, konie (dzikie i udomowione), jednorożce, jelenie, szopy. Mniejsze zwierzęta to: żółwie, ptaki (duże, małe), jaszczurki, węże, jeżyki, gryzonie (m.in. szynszyle i szczurki). Małe zwierzątka wymagają klatki, lub terrarium. Opiekujesz się nimi, czyścisz klatkę, bawisz się z nimi. Papugi możesz nauczyć mówić. Klatki/terraria znajdziesz w trybie kupowania. Możesz od razu uzupełnić je zwyczajnymi gatunkami małych zwierząt lub poszukać w mieście rzadkich odmian.
Psy mogą pływać, szukać obiektów kolekcjonerskich np. kamienie szlachetnych, uczyć się sztuczek. Z psem można wyjść na spacer na smyczy. Możemy również adoptować psa. Małe rasy psów można brać na ręce .
Koty posiadają umiejętność polowania, simowie mogą brać je na ręce.
Konie uczymy skakać przez przeszkody. Istnieje dużo odmian przeszkód, od niskich do wysokich, ognistych i niebezpiecznych. Gdy mamy już odpowiednio wypracowaną umiejętność skoki, możemy brać udział w zawodach: skoki. Dochodzi również umiejętność wyścigi. Koń z taką umiejętnością może brać udział w wyścigach konnych i biegach na przełaj. Umiejętności jeździeckie sima też nie są obojętne. Również sim, by brać udział w zawodach z naszym koniem musi mieć rozwiniętą umiejętność jeździectwo.
W dodatku znajdziemy nowe, wiejskie miasto - Appalossa Plains. Od razu mi się spodobało. W centrum, zamiast normalnych parków znajdziemy kocie i psie parki przygotowane z myślą o naszych zwierzakach. W mieście tym możemy spotkać magiczne i niezwykłe zwierzę - jednorożca. Przychodzi on tylko w nocy, nad łowisko/wodospad „Wodospady Wzgórza Cynamonowego”. Łatwo poznamy, że jednorożec właśnie się tam pojawił, unosić się nad nim będzie kolorowa zorza. Jednorożca może adoptować tylko ten sim, który ma rozwiniętą umiejętność jeździectwa do poziomu 8 i z każdym rodzajem zwierząt (kotem, psem, koniem). Jednorożce mogą być: czarne, białe, białe z kolorowym gwiazdkami, białe z niebieską grzywą i ogonem itd. Posiadają magiczne moce - błogosławieństwo, przekleństwo, wywołanie pożaru, ugaszenie pożaru.
W tworzeniu rodziny jest mnóstwo gatunków kotów, psów jak i koni. Możemy wybrać ich umaszczenie budowę, ogon, uszy itd. Rodzina może się składać z max. 6 zwierzaków. Psy, koty i konie mogą rodzić dzieci.

BlackRose

Brak komentarzy: