sobota, 12 listopada 2011

Kilka Ciekawostek

Oto kilka ciekawostek, z Sims 3 Zwierzaki.

- Czasami jednorożce pojawiają się z wtorku na czwartek lub inaczej
- Simowie kiedy kupują  lody, to auto z lodami jest całe czarne i nie widać sprzedawcy (A szkoda!)
- Sim mając 8 poziom jeździectwa, może adoptować dzikiego konia. Pod warunkiem, że dobrze się znają
- Sim może spaść z konia :D


 To na dzisiaj tyle, papa do jutra!

♥RedRose

5 komentarzy:

Anonymous pisze...

uwielbiam simsy. gram od jakiegoś 2003 w dwójkę i o ile się nie mylę wcześniej grałam także w jedynkę. jestem już obcykana w tym temacie. wiem zatem na co stać tą grę. i szkoda trochę, że u ciebie jest tak zwyczajnie. może kilka lat temu wchodząc na tego bloga zachwyciłabym się. wiem, że nikt nie jest idealny, ale czemuby nie skorzystać z dobrej rady, bo właśnie takową chciałabym ci udzielić. po 1 nagłówek. dwa biegnące jednorożce są w porządku, ale to wszystko. żadnej pracy w programach typu photo filtre czy gimp. po 2 sposób w jaki piszesz. ucinasz słowa ! a to już jest zauważlne szczególnie w tej notce. po 3 grafika. blog powinien być bardziej przejrzysty i zachęcający, a tu panuje bałagan szczególnie po lewej stronie. nie musisz mnie słuchać. ale może warto wprowadzić jakieś zmiany, które przyciągną czytelników ? plus jednak za chęci. pozdrawiam.

BlackRose pisze...

Dzięki za radę :) Zgadzam się. RedRose ucina słowa, że nie wiadomo o co chodzi. Te 2 jednorożce to tylko próbnie na dzisiaj, szybko robiłam zdjęcia, więc to się zmieni.

Kamka112 pisze...

Anonimowy pisze...
Niestety wiem jak to wygląda , staram się to zmieniać no ale nikt mnie nie słucha i robią po swojemu . A co do błędów ortograficznych i ucinanie ja piszę poprawnie a im staram się wbić do głowy bi patrzyli co piszą . Nagłówek się stanowczo zmieni .

Floo pisze...

A gdy Sim spadnie z konia, to coś mu się stanie? :D

BlackRose pisze...

Floo - chyba tylko dostanie zły nastrój;d