wtorek, 1 listopada 2011

Jak przywołac mumie, jak znalezc brakujacy obiekt do kolekcji


Chcieliście kiedyś przywołać mumię domu swojego sima? A może znaleźć brakujący obiekt do kolekcji? Czy mieć wspaniały nektar? Jest na to bardzo łatwy sposób. Najpierw wpisujemy kod testingcheatsenabled on. Następnie buydebug on.
Jak przywołać mumię


Gdy wpisaliśmy już dwa wyżej znajdujące się kody, w trybie kupowania klikamy sortuj według przeznaczenia. Potem wybieramy okienko z pytajnikiem. Dajemy obiekty grobowca i szukamy srebrnej kuli czyli oznaczenia grobowca. Bez niej mumia nie wyjdzie. Następnie przytrzymując Shift+Ctrl naciskamy na grobowiec -> Szansa na mumię i do wyboru mamy nigdy, czasem, zawsze. Jeśli chcemy by mumia wyszła jak najszybciej wybieramy -> zawsze. Sim musi wejść do pomieszczenia, w którym znajduje się sarkofag i zajrzeć do środka. Mumia gwarantowana! Będąc w innym kraju w grobowcu również możemy w taki sam sposób przywołać mumię.


Brakujące obiekty kolekcji


Jeśli już naprawdę nie możesz wytrzymać bez brakującego obiektu do kolekcji z wpisanymi na początku kodami wybierz -> okienko z pytajnikiem -> sarkofag. Następnie klikamy na niego -> składnik skarbu. Są tam dwie opcje klikamy na którąkolwiek i wybieramy interesujący nas klucz, skarb, nektar, kamień itd. I tak właśnie zdobędziemy całą kolekcje nie fatygując się do innego kraju Klikajcie kolejno na wszystkie obiekty grobowca przytrzymując Shift+Ctrl, w ten sposób odkryjecie inne możliwości przedmiotów grobowcowych.

Brak komentarzy: