Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Uroczystości i Imprezy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Uroczystości i Imprezy. Pokaż wszystkie posty

piątek, 6 kwietnia 2012

Pogrzeb

Witam Was po dłuższej nieobecności :) Dzisiejsza notka będzie o simowym pogrzebie.
Najpierw musi umrzeć bliski nam sim. Organizujemy pogrzeb w taki sam sposób jak inne przyjęcia.  Jednak nie odbywa on się na cmentarzu, tylko w naszym domu. Powiem Wam, że takiej stypy nigdy nie widziałam! Co się tam działo? Goście szaleli do muzyki klasycznej, tańczyli na blatach, a niektórzy przyszli ubrani jak na urodziny xD To już zwierzęta bardziej uszanowały śmierć sima. Przynajmniej zadbałam o to, by moi simowie wyglądali jak należy. Po przyjęciu otrzymałam komunikat, że stypa podobała się simom, jednak nie należy do wesołych przyjęć. 

 Przynajmniej Morgana Wolf ubrała się na stypę

 Wszyscy tłoczyli się obok talerza z surówką...


Bez komentarza xD

Koń był przejęty śmiercią bliskiej mu osoby...Oczywiście w przeciwieństwie do gości!

Bez przesady, ubrały się jak na karnawał

Nie ma to jak imprezowy taniec na stypie do muzyki klasycznej xD





BlackRose

wtorek, 3 kwietnia 2012

Udany Ślub

Nic mi nie przychodzi do głowy nie wiem o czym napisać notkę. Zaczęłam wtedy przeglądać wszystkie zdjęcia zrobione w grze . Znalazłam kilka zdjęć z uroczystości ślubnych. Więc pomyślałam że zrobię taki poradnik co zrobić by impreza była zarazem piękna i jednocześnie pełna uśmiechu i radości. Żeby nasi simowie wzięli ślub należy użyć komórki. Ale nasze simy muszą być zaręczone. Naciskamy opcję ''Urządź przyjęcie'' , gdy chcemy urządzić przyjęcie w domu lub ''Urządź przyjęcie w'' kiedy mamy ochotę na imprezę poza domem. Naciskając jedną z tych opcji pokazuje się nam okno w którym musimy wybrać typ przyjęcia(wesele), strój(wizytowy),godzinę(najlepiej jak na wesele to ok. 15.00) oraz sporządzić listę gości.
Po zatwierdzeniu wszystkiego trzeba zabrać się za przygotowanie tej pięknej uroczystości;)
Posiadając dodatek Pokolenia dochodzą nam ciekawe ślubne akcesoria. Typu łuk weselny i tort,ozdoby. Ale jeśli tego dodatku nie posiadasz nie przejmuj się że przyjęcie nie będzie takie fajne. Możesz pobrać darmowe akcesoria ślubne z różnych darmowych stron, których linki są zawarte w notkach w etykiecie ''Strony z dodatkami''. Albo kupić pakiet ślubny z The Sims 3 Store np.

  • Romantyczny Zestaw Ślubny. W tym pakiecie znajdziesz różne piękne stroje liczące 18 dodatków; cena 1100 SimPoints .
  • Dużo Szczęścia. Łuk Weselny prosto z Las Vegas! Cena 200 SimPoints.
  • Romantyczna Ceremonia + Strój. Mam ten zestaw i polecam. Różne piękne Suknie Ślubne i ozdoby. Ten pakiet składa się z dwóch innych pakietów Romantyczna Ceremonia+stój oraz z Romantyczna Ceremonia+Wesele. Dodatków jest 39 a cena 1500 SimPoints.Ale nie będzie wszystkich mebli powinno być 45 nie ma sześciu.
  • Sam pakiet +Wesele kosztuje 700 i liczy 23 akcesorii a +Strój liczy 22 i kosztuje 1300 SimPoints.
Kiedy mamy już ładne akcesoria i dekoracje należy je jakoś ustawić no i w grze zakupić;)
Żeby Wesele było fajne musisz kupić (w grze) :

  • Łuk Weselny(nie jest najważniejszy)
  • Krzesła dla gości
  • Kwiaty jako dekoracja (Najlepiej w kolorze różowym lub białym)
  • Stół dla gości na którym będą stały pyszne dania;)
  • Tort Weselny(z dodatkiem Pokolenia)
Oczywiście na weselu trzeba się też zabawić;

  • Fajerwerki Złotego Smoka z Chin (wiem fajerwerki są na nowy rok ale może tak po weselu kilka wystrzelić czemu nie?)
  • Stereo (żeby goście mogli potańczyć)

To są krzesła i kwiaty z zestawu Romantyczna Ceremonia Wesele + Strój. Podpisałam nie wiem po co to wszystko:)
Oczywiście każda Panna Młoda powinna wyglądać pięknie w swojej sukni i odpowiedniej fryzurze. W Pakietach znajdziecie fryzury z welonami. Lecz ta simka na zdjęciu go niema.
Suknia którą ma na sobie jest z zestawów. Najpiękniej wyglądają suknie bardzo białe bez ramiączek.

Wesele

To jest Wesele moich simów na łonie natury w mieście Bridgheport w parku. Łuk z Pokoleń.
Stół tamten z tortem jest również z pakietów jak i reszta mebli i ozdób. Z tyłu na stoliku stoi tort weselny.
Z łuku sypią się serca
Krojenie Tortu

To już inny ślub innych simów urządzony przez moją koleżankę

To jest właśnie Łuk z Las Vegas ''Dużo Szczęścia''

Mam nadzieje że podsunęłam wam pomysły na jeszcze lepszy ślub ;)