Dodatki

                                        The Sims™ 3 Wymarzone Podróże

Pierwszy dodatek do Sims 3.

Opis:
Simowie, w poszukiwaniu przygód, wyruszają do najciekawszych zakątków świata. Po raz pierwszy będą miały okazję odwiedzić prawdziwe miejsca i przeżywać nowe, niesamowite przygody.
Lista niespodzianek, na jakie natrafią podczas eksplorowania egzotycznych miast, jest długa. Simy będą mogły nauczyć się sztuk walki w chińskim Shang Simla, odkryć bogate dziedzictwo kulturowe romantycznego Champs Les Sims we Francji i zgłębiać tajemnicze grobowce Al Simhara w Egipcie. Ta wyprawa na zawsze odmieni ich życie. Poszukiwanie skarbów, zdobywanie nowych umiejętności, poznawanie innej kultury, spotykanie ciekawych Simów, a nawet sprowadzenie ich ze sobą do domu – to wszystko czeka na naszych wirtualnych bohaterów.
Gracze będą mogli dzielić się swoimi wrażeniami z podróży, umieszczając w Internecie zrobione przez siebie filmy, zdjęcia i historie.
             


                                                      The Sims™ 3 Kariera

Opis:
Dzięki The Sims 3 Kariera gracze będą mogli podjąć się wielu niesamowitych i zróżnicowanych zawodów. Nic nie stanie na przeszkodzie, aby zostać pogromcą duchów, wynalazcą, rzeźbiarzem czy detektywem. Dzięki własnej pracy, Simowie zmienią swoje miasteczko nie do poznania - wystarczy zostać architektem! Kariera stylisty lub artysty tatuażu pozwoli dyktować nowe trendy w modzie. Po raz pierwszy gracz poczuje, w jaki sposób życie zawodowe jego postaci, wybór dobrych lub złych zachowań, wpływa na ich losy. Przyszłość Simów, ich sukces lub porażka, leży w Waszych rękach.

                                                               The Sims™3 Po Zmroku
Opis:
The Sims 3: Po zmroku jak wyżej znacznie rozbudowuje życie miasta po zmroku, Simowie będą mogli chodzić do klubów nocnych, na imprezy, brać udział w przyjęciach na dachach wieżowców, itp. Wiele miejsc publicznych dostępnych będzie tylko dla wybranych, dlatego też pilnować ich będą ochroniarze i np. nieletnich nie będą wpuszczać. Ponadto pojawią się miejsca niebezpieczne, w których często dochodzić będzie do bójek czy awantur. Simowie będą mogli także zostać barmanem, reżyserem, a nawet gwiazdą, które prześladowane będą przez paparazzich. Będą także wampiry!

                                                                                                
                                 
The Sims™ 3 Pokolenia

Opis:
    
Ciesz się całym spektrum bogatych doświadczeń życiowych ze swoimi Simami! Zacznij od przesyconego wyobraźnią dzieciństwa i zmierz się z problemami nastolatków. Doświadcz skomplikowanej rzeczywistości życia dorosłego, a potem zbieraj korzyści zdobyte na każdym etapie życia. Mnóstwo nowych opcji i zajęć sprawia, że życie Twoich Simów jest teraz pełniejsze niż kiedykolwiek wcześniej, bez względu na ich wiek. Dzięki nowym okazjom do świętowania, dramatycznym wydarzeniom życiowym i nowym sposobom wyrażania przez Simów kreatywności, gra The Sims™ 3 Pokolenia pozwoli Twoim Simom żyć pełnią życia! Dodatek będzie oferował liczne nowe obiekty i elementy wyposażenia, na które gracze oczekiwali od dawna: piętrowe łóżka, domki na drzewie, liczne stroje i przebrania, ale też i nowe opcje w Kreatorze Simów, takie jak dodanie owłosienia na ciele! Oprócz tego wprowadzone zostaną nowe zajęcia i zawody oraz cechy charakteru. No i oczywiście wracają kochane przez nas wspomnienia!
                                                                                                                                                        


The Sims™3 Zwierzaki
Opis:


 • Więcej zwierząt oznacza wicej zabawy! Tworzenie wielu unikalnych psów, kotów, i po raz pierwszy w historii koni! Czy twój Sim zdoła oswoić dzikiego konia ? • Nie tylko koty, psy i konie , ale dostępna będzie również możliwość kolekcjonowania jaszczurek, żółwi, węży, ptaków, chomików i świnek morskich.
  Pojawią się również zwierzęta NPC takie jak skunksy, jelenie i szopy !


                                                           

                      
                                                        The Sims™3 Zostań gwiazdą
  Opis:
  Ostatnio zapowiedziano szósty dodatek do The Sims 3 pod tytułem Zostań gwiazdą.  W grze można będzie zostać piosenkarzami, artystami scenicznymi, magikami lub didżejami. Dodatek wprowadzi nowe funkcje społecznościowe, takie jak Paszport, umożliwiający wysyłanie swoich Simów do gry znajomego i na odwrót.
  Premiera dodatku odbędzie się w marcu 2012 roku.

  Opracowanie: ♥RedRose
  Opisy: Klik

  341px-The Sims 3 Showtime box art.jpg

  Brak komentarzy: