czwartek, 3 listopada 2011

Małe zwierzaki

Istnieją 5 rodzaje małych zwierzaków: ptaki (małe i duże), węże, żółwie, jaszczurki i gryzonie. Mamy możliwość kupienia terrariów lub klatek w trybie kupowania. Po kupieniu możemy uzupełnić je odrazu pospolitymi zwierzątkami, lub potrudzić się trochę i poszukać w mieście wyjątkowych okazów. Najczęściej znajdziemy je w okolicy łowisk i stawów. Tylko musimy uważać na złapane przez sima zwierzę, po kilku dniach trzymania go w wyposażeniu może uciec! Pojawia się wtedy komunikat. Jeżeli szybko zareagujemy może udać nam się złapać małego uciekiniera.


Jeśli znudziły nam się pospolite gatunki zwierzątek, a nie mamy ochoty szukać ich po mieście, została nam możliwość wpisania kodu - buydebug. Żeby kod poprawnia działał, najpierw musi zostać wpisany kod - testingcheatsenabled on.  W trybie kupowania pojawi na się okienko z pytajnikeim, klikamy na nie. Wybieramy --> Rozsiewacze ryb, są tam również inne zwierzęta niż ryby. Wybieramy któryś z rozsiewaczy i umieszczamy go na parceli. Po kilku dniach, obok domu naszych simów pojawią się zwierzątka. Teraz możemy zebrać je do kolekcji ;)W trybie kupowania możemy kupić 'Podziemne Urządzenie Symulacyjne', zamieszkują w nim mrówki. Co kilka dni będzie widzieć jak robią coraz to głębsze tuneliki.


Każde małe zwierzątko możemy nieść i bawić się z nim. Ponadto papugi możemy nauczyć mówić. Co jakiś czas, zwierzątkom musimy sprzątać klatkę i dawać jeść. Jest również opcja uwolnienia go na wolność. Sim wychodzi na zewnątrz i wypuszcza zwierzaka, po czym zwierzak biegnie do przodu i nagle znika :D

BlackRose

Brak komentarzy: