sobota, 5 listopada 2011

Jak zostac mumia?

Hej :) Przepraszam, że nie dodaję fotek, ale nie chciało mi się teraz uruchamiać simsów i specjalnie szukać mumii. Kolejna notka będzie również o mumiach, ale o ich życiu.

Jak zostać mumią?

I sposób: Żeby zostać mumią, nasz sim musi jechać najlepiej do Al Simhary. Najwięcej jest ich w Sfinksie. Badamy komnaty, aż natrafimy na tą z 4 studniami i sarkofagami. Badamy wszystkie studnie, po kolei po zanurkowaniu, będą wychodzić mumie (oprócz jednej studni). Walczymy z nimi, aż w końcu któraś nas przeklnie. Klątwa trwa 14 dni, gdy jej czas dobiega końca, nasz sim albo rozsypie się, albo mając szczęście, zmieni się w mumię.

II sposób: Wpisujemy kod testingcheatsenabled on, potem buydebug. W trybie kupowania wchodzimy w okinko z pytajnikiem, wybieramy różne obiekty. Szukamy i umieszczamy na parceli Przeklęty Sarkofag Królów. Każemy simowi spać w nim, aż do pełnego odpoczynku. Powtarzamy czynność, aż w końcu z sarkofagu wyjdzie nasz sim zmieniony w mumię.

Jak zmienić go z powrotem w normalnego sima?
W okienku z pytajnikiem, różnych obiekty kupujemy Błogosławiony Sarkofag Królów. Śpimy w nim (zazwyczaj 3-4 razy), aż nasza mumia stanie się znowu normalnym simem.

BlackRose

Brak komentarzy: