niedziela, 1 stycznia 2012

Topór Pangu

Badając wiele grobowców w dodatku Wymarzone Podróże, na drodze stają nam olbrzymie głazy. Gdy je zbadamy dowiadujemy się, że do ich zniszczenia potrzebny jest magiczny obiekt z Chin. Pewnie wielu z Was zastanawia się co to za obiekt. To Legendarny Topór Pangu. Rozbija głazy i niszczy gruz.

Możemy go zdobyć na 2 sposoby:

Sposób I (trudniejszy):

Jedziemy do Chin. Wykonujemy misję, w której dostajemy klucz Pangu i polecenie odnalezienia Topora. Idziemy do Świątyni Niebios. Z tyłu Świątyni, po prawej stronie jest mały budynek, to w nim jest wejście do grobowca. Drzwi prowadzące do Topora Pangu są zasypane gruzem. Następnie przechodzimy cały grobowiec, aż w końcu docieramy do powieszonego na ścianie Topora. Gdy go zdejmiemy mówi do nas ,,Witaj wielki poszukiwaczy przygód! Ja legendarny Topór Pangu jestem Ci wdzięczny za uwolnienie mnie. Dołączę do Twoich przygód i razem rozbijemy wszelkie głazy, jakie staną nam na drodze!” Po wykonaniu całej misji związanej z Toporem Pangu, zleceniodawca pozwala nam zatrzymać go dla siebie.

Sposób II (łatwiejszy):

Wpisujemy kod: testingcheatsenabled on (wielkość liter w kodach nie ma znaczenia), następnie kod: buydebug. Wchodzimy w Tryb kupowania → okienko z pytajnikiem (Debug). W obiektach grobowcowych szukamy Legendarnego Topora Pangu.

Zdjęcia:

 Świątynia Niebios


Topór Pangu w Świątyni Niebios


Wielki głaz stojący na drodze do studni nurkowania

Rozbijanie głazu
Niszczenie gruzu


BlackRose

Brak komentarzy: