niedziela, 1 stycznia 2012

Jak odblokować drzwi w grobowcu

Czasem zdarza się, że w grobowcach w dodatku Wymarzone Podróże nie możemy przejść do następnego pomieszczenia. Męczymy się, trudzimy ale dalej nic. Możemy w łatwy sposób przejść do następnego pomieszczenia lub do samej komnaty grobowcowej.

Uwaga! Stosujcie te porady tylko w ostateczności, bo odblokowując kodami wszystkie pomieszczenia możecie zepsuć sobie przyjemność z gry.

Zablokowane drzwi:

1.Wpisujemy kod: testingcheatsenabled on. Klikając na podłoże z wciśniętym shiftem wybieramy 'Buduj na tej parceli'. Usuwamy zablokowane drzwi i stawiamy nowe.

2.Wpisujemy kod: testingcheatsenabled on. Z wciśniętym shiftem klikamy na podłoże i wybieramy 'Kupuj na tej parceli' lub 'Buduj na tej parceli' (jest to obojętne). Z wciśniętym Shiftem+Ctrl klikamy na drzwi i wybieramy opcję 'Odblokuj'.

Komnata grobowca:

Wpisujemy kod: testingcheatsenabled on, następnie kod: buydebug. Klikając na podłoże z wciśniętym shiftem wybieramy opcję 'Kupuj na tej parceli'. Następnie wchodzimy w Tryb kupowania. W komnacie grobowcowej usuwamy srebrną kulę (oznaczenie grobowca). Teraz, po jej usunięciu widzimy pomieszczenie. Klikamy simem z wciśniętym Shiftem na podłoże w komnacie i wybieramy 'Teleportuj tutaj'.

BlackRose

Brak komentarzy: