niedziela, 22 stycznia 2012

SimBot

SimBot jest to robot, którym możemy zagrać w Sims 3 Kariera. Gdy go zdobędziemy, będziemy mogli nim sterować tak, jak każdym innym simem. Ma w części rozwinięte umiejętności: wynalazczość i majsterkowanie. Jest naturalnie naoliwiony i bardzo czysty, dlatego nie musi się kąpać. Jego pożywieniem jest złom. Może jeść normalne jedzenie simów, ale mniej je lubi.

Reakcja sima na SimBota

"Bieg" 


Jak zdobyć SimBota?

I Sposób (łatwiejszy)
Kupujemy nagrodę szczęścia życiowego 'Mój najlepszy przyjaciel'. Wtedy SimBot dołączy do naszej rodziny z relacją 'najlepszy przyjaciel' dla sima, który kupił nagrodę. Jednak w taki sposób zdobyty SimBot jest dużo brzydszy od tego, o którym zaraz się dowiecie.
II Sposób (trudniejszy)
Musimy mieć 10 poziom wynalazczości i wynajdziemy wszystko, w pewnym momencie zadzwonią do nas z okazją z Ośrodka Naukowego. Jej celem będzie stworzenie wynalazku.

Do jego zrobienia potrzebne będą:

  • 1 pallad (nieprzetopiony)
  • 1 szlif sercowy różowego diamentu
  • 10 owoców życia
  • 100 jednostek złomu
Dostajemy wtedy rdzeń życia. Będziemy mogli go użyć do stworzenia SimBota.

SimBoty nie cierpią wody. Kąpiel w basenie lub w wannie powoduje u nich zwarcie. Podczas zwarcia możemy je przeprogramować tzn. zmienić im cechy.

Zwarcie

Mogą zawierać związki z innymi simami, ale nie mogą mieć dzieci. Gdy wchodzimy w wiek SimBota, dowiadujemy się, że żyją one dłużej od zwykłych simów, ale ich długość życia nie jest pokazana w dniach, tak jak u normalnego sima.


Zamiast ZZZ SimBoty mają II0 podczas snu

Rozwalanie przedmiotów dla uzyskania złomu


BlackRose

Brak komentarzy: