piątek, 2 grudnia 2011

Wehikuł czasu

Wehikuł czasu pojawia się wraz z dodatkiem Kariera. To niezwykła machina, dzięki której nasz sim może przenieść się w przyszłość, bądź w przeszłość.
Żeby ją zbudować sim musi mieć 10 poziom majsterkowania. Każemy mu wynaleźć coś przy stole do majsterkowania, aż za którymś razem zrobi wehikuł czasu. Możemy również kupić je w komisie. Kosztuje ok. 1600$. A jeśli komuś nie chce się szukać/robić wehikuł :d niech sobie wpisze kod: testingcheatsenabled on, potem buydebug. Wchodzimy w tryb kupowania -> okienko z pytajnikiem. Klikamy na katalog 'różne obiekty' i tam szukamy wehikuł.


Po podróżach w czasie sim może dostać pozytywny lub negatywny nastrój. Gdy sim wejdzie do wehikuł nie widać co robi środku. Pojawiają się tylko komunikaty np. że prawie został przywódcą plemienia, odwiedził stację kosmiczną, zadawał się z Neo Mafią xd Za simem wychodzącym z wehikuł po podróży w czasie mogą lecieć strzały lub lasery.Ostatnio zdarzyła mi się z whikuł czasu dziwna sytuacja. Razem z simką wychodzącom z wehikuł wyszło jakieś dziecko, gra dodała je potem do mojej rodziny (o_O)


Podczas podróży w czasie możemy dostać różnego rodzaju obiekty np. książki, pieniądze, ubrania oraz nowego gnoma Troglodytę.

Model wehikuł czasu

Ciekawą rzeczą jest bara-bara albo postaraj się o dziecko w wehikuł czasu. Możemy wybrać żeby udali się wtedy w przeszłość, bądź w przyszłość. 

Nowe ubrania z wehikuł czasu

Podczas podróży w czasie możemy zdobyć nowe ubrania. Pokażę wam kilka z nich :) Ale to chyba nie są wszystkie. Jak je zdobyć? Po prostu za którymś razem podróży w czasie sim wyjdzie w ubraniu ( z przyszłości lub przeszłości, w zależnośći od tego gdzie podróżował). Ja te 4 ubrania zdobyłam chyba w pół godziny.

Ubranie z przyszłości (całkiem fajnie simka wygląda w tym kostiumie :P)


Ubranie z przyszłości

Ubranie z przeszłości

Ubranie z przeszłości

BlackRose1 komentarz:

ErisGrim pisze...

Miałam taka samą sytuacje z tym dzieckiem :p to chyba normalne