wtorek, 6 grudnia 2011

Dodatek Zostań Gwiazdą potwierdzony!

Sims 3 Zostań Gwiazdą będzie kolejnym dodatkiem!
Przeżyj ze swoimi Simami historię kariery od zera do milionera, nie tracąc kontaktu ze znajomymi! Zobacz, jak Twój Sim pokonuje drogę do sławy, występując na scenach w kolejnych lokalach. Po raz pierwszy gra The Sims™ 3 Zostań gwiazdą wprowadza funkcje społecznościowe, włącznie z SimPortem, nową funkcją, która umożliwia wysyłanie swoich Simów do gry znajomego! Twój Sim może występować w lokalu Twojego znajomego dla jego Simów! Możesz rozmawiać ze znajomymi oraz wysyłać wiadomości i zdjęcia ekranu na tablice znajomych. Nowe opcje:

Twoi Simowie mogą spełnić swoje marzenia i stać się Piosenkarzami, Akrobatami, Magikami albo DJ'ami. Patrz, jak zdobywają sławę – albo przepadają marnie – gdy występują dla innych Simów.

 • Nowe funkcje społecznościowe: rozmawiaj ze znajomymi, pisz na ich tablicach, zmieniaj status i twórz listy znajomych.

 • Wysyłaj swoich Simów do gry znajomego. Sim Twojego znajomego może przejść do Twojej gry za pomocą nowej funkcji SimPortu!

 • Stwórz swój własny lokal! Zbuduj wspaniałą salę koncertową, potężny stadion lub awangardowy klub. Konstrukcja sceny wpłynie na ocenę występów i postęp w karierze Twoich Simów.

 • Ekskluzywna zawartość Edycji Limitowanej: odbierz bonusowy lokal i scenę dla swoich Simów!
 •  

   

   

   
  BlackRose

  Brak komentarzy: