sobota, 10 marca 2012

Magiczne rośliny

Przygotowałam dla Was notkę o różnych, magicznych,kolorowych roślinach które nasz sim może hodować. Pierwszym gatunkiem takiej rośliny jest:

Owoc Życia (Życiodajna Roślina)



Owoc Życia ma moc, przedłużającą życie sima o kilka dni. Nie wiem dokładnie ale chyba gdzieś tak od 2-3 dni. Owoc Życia jest jednym ze składników Ambrozji. Ta roślina wygląda jak zwykły krzak lecz na jego gałęziach rosną złote gruszki z aureolą . Możesz ją hodować w domu. Żeby ją wyhodować musi mieć Twój sim 7 poziom ogrodnictwa.

Płonący Owoc



Ta roślina naprawdę, hm.... nie ma żadnych zdolności. Jest zwykłą rośliną która nie potrzebuje tak dużo wody i dokładnej pielęgnacji jak inne rośliny. Idealna dla tych którzy chcą mieć ogród, lecz nie mają dużo czasu na zajmowanie się nim. Płonącego owocu potrzebujemy do przepisu ''Anielski Tort''. Żeby wyhodować tą roślinę Twój sim musi mieć 7 poziom ogrodnictwa. Kiedyś mój sim jak łowił ryby złowił skrzynkę a w środku Płonący Owoc.

Ominoroślina


To jedna z najfajniejszych roślin w The Sims 3(przynajmniej moim zdaniem). Żeby ją wyhodować i karmić musi Twój sim mieć 10 poziom ogrodnictwa. Ominoroślina nie ma swoich owoców. Dlatego czym ją nakarmisz to urodzi. Wiele.

Drzewo Pieniężne


Dla biednych, nieporadnych simów to dobre rozwiązanie by wyhodować to piękne bogate drzewko :)

Krzak Śmierci


Roślina rosnąca na cmentarzu w Sunset Valley. Brych aż się boję;) Żeby ją wyhodować Twój sim musi mieć 7 poziom ogrodnictwa. To są ulubione kwiaty Mrocznego Kosiarza. O tym kwiatku dowiesz się więcej klikając na etykietę kolekcjonerstwo. Chyba na samym dole.

Jak zdobyć nasiono takich roślin???

Nasiona tych roślin praktycznie są porozrzucane dokładnie wszędzie. Bardzo łatwo sprawdzić jakie nasionko widzimy i co zrodzi. Są nasiona poszczególnych roślin, jak sałaty, jabłoni itd. również nasiona wyjątkowe, ale jak chcemy mieć taką odlotową roślinę jak powyżej szukamy nasiona specjalnego. Sprawdzamy po prostu najeżdżając kursorem na nasionko. Najwięcej specjalnych nasion znajdziemy niedaleko kopuły obok Ośrodka korporacji Landggraba w Sunset Valley.




Brak komentarzy: