poniedziałek, 20 lutego 2012

Jak pozbyć się sima?

Wiem,wiem. To trochę brutalne, pozbywać się swoich simów. Ale przyznam że niektóre simy zaczynają mnie wnerwiać. Napiszę jak pozbyć się sima nie czekając jego śmierć naturalną;

Sposób 1: Zagłodzenie

-Możesz zagłodzić sima przez kody. Wpisujemy kod testingcheatsenabled true, litery nie mają żadnego znaczenia, wchodzimy na potrzeby sima i kursorem przeciągamy na potrzebie ''Głód'' pasek do samego końca, aż do czerwoności.

Sposób 2; Bardzo szybka naturalna śmierć

-Tu też będziemy potrzebowali tego samego kodu. Po wpisaniu naciskamy na niepotrzebnego sima przytrzymując klawisz Shift. Pokażą nam się różne opcję, między innymi ''Wywołaj zmianę wieku'' . Naciskamy to. Po naciśnięciu nasz sim przejdzie na następny etap życia i tak aż do wieku starca. Pózniej znowu naciskamy opcję co wcześniej, ale za tym razem sim umrze.

Sposób 3; Utonięcie w basenie

-Większość osób grających w simy znają ten trick. Napiszę go by odświeżyć pamięć oraz dla tych co nie wiedzą. Robimy basen. Trochę większy, taki nie za mały na szerokość i długość. Każemy naszemu niechcianemu simowi by poszedł popływać w basenie. Gdy będzie na środku, basenu, klikamy ''tryb budowy'' i stawiamy ścianą wzdłuż krawędzi stawiamy ścianę. Dajemy tryb życia. Po kilku godzinach sim będzie się topił, nie będzie mógł wyjść. Umrze.

Sposób 4; Spalenie

-Najłatwiej, to kupić kominek otwarty, bez tej takiej osłony szklanej. Sim musi rozpalić w nim ognisko. Po kilku dniach nie gasząc ognia, w domu pojawi się pożar.

Sposób 5; Porażenie prądem

-Tu trzeba poczekać aż coś się zepsuje. Więc kup na przykład telewizor, i ciągle go używaj. W końcu tv się popsuje. Najlepiej używać tego sposobu śmierci gdy sim nie ma w ogóle doświadczenia w umiejętności ''Majsterkowanie'' będą wtedy większe szanse że sim umrze.
Jak go kopnie prąd (i przeżyje) jeszcze raz każ simowi naprawić wtedy umrze. Nie polecam tego sposobu nie zawsze się udaje. Słyszałam że są największe szansę naprawiając zmywarkę.

Sposób 6; Klątwa Mumii (z dodatkiem Wymarzone Podróże)

-Po spotkaniu z mumią spadnie na sima klątwa.

Sposób 7; Dla Wampira (The Sims 3 Po Zmroku)

-W czasie dnia niech niepotrzebny wampir wyjdzie na słońce. Będą pojawiać się rożne komunikaty że wampiry nie lubią słońca oraz pojawi się zły nastrójnik. Chyba po 6 albo po 7 godzinach stworzenie nocy zamieni się w kupę popiołu.


1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Na początku gry sim zmarł mi "przypadkiem" na 5sposób naprawiając osmolonym wehikuł czasu ;p