piątek, 4 maja 2012

Teleportacja

 Zamiast czekać niecierpliwie zanim już spóźniony sim dojedzie na imprezę, możemy go tam szybko przenieść, czyli inaczej prze-teleportować go na miejsce. Można to zrobić na wiele sposobów. Jest ich tyle że można powiedzieć ''Do wyboru, do koloru'' :):) Mój ulubiony (najprostszy i najszybszy) sposób jest za pomocą kodów. 

Zdjęcie: To zdjęcie ufoludka wykonanego przeze mnie użyję to konkursu na nowy dodatek The Sims. XD

Sposób 1.


(mój ulubiony) za użyciem kodu Testingcheatsenabled true (wielkość liter nie ma znaczenia). Po wpisaniu należy nacisnąć
jednocześnie  w dane miejsce lewym przyciskiem myszy i Shiftem na miejsce gdzie chcesz by sim się znalazł. Pojawią się opcje. Naciskamy ''Teleportuj mnie tu''.
Sposób 2


Zenportacja. Gdy nasz sim osiągnie 5 poziom Sim Fu, odblokuje opcję medytacji. Po długich godzinach jej wykonywania nasz sim zacznie unosić się w powietrzu. Odblokuje się wtedy opcja zenportacji.
Sposób 3


Za pomocą Jednorożca. Jednorożec ma różne moce między innymi moc teleportacji. Gdy siedzi na nim nasz sim, możemy jako jednorożec nacisnąć dane miejsce i wybrać opcję ''Teleportuj tu mnie''. Magiczny koń pojawi się na miejscu razem z simem.
Sposób 4


Sposób szybkiego znalezienia się w domu. Do tego nam będzie potrzeba mikstury ''Znikającego ninja'' Którego możemy odkryć za pomocą zestawu małego chemika.
(wymaga The Sims 3 Pokolenia)
Sposób 5


Za punkty szczęścia życiowego możemy kupić ''Platformę Telepatyczną''. Cena (chyba, bo dobrze nie pamiętam) 75 000 punktów.
Na dziś tyle buziaki :*:*:*:*:*:*  WhiteRose


*********************************************************************************************************


Jeszcze mała informacja. W dniach 9-11 nie będzie na 100% żadnych notek mam wyjazd. 
Jadę na wycieczkę do WrOcŁaWiA

3 komentarze:

Damian Polok pisze...

Eh... Szkoda że nie mam wymarzonych podróży...

Jak ty zrobiłaś te zakładki tam na górze i etykiety? Wiem że się już pytałem o etykiety ale nie pamiętam pod którym postem ;p

Damian Polok pisze...

Znalazlem ale mi chodzi o etykiety. Kazdy post ma etykiety i mialas po lewej spis etykiet i jak sie na jakas kliknelo to pojawialy sie posty z ta dana etykieta ^^

a wiesz moze jak usunac gadzet? bo te strony mam zalaczone ale nie.mam ich niegdzie. z gory dzieki za odp ;)

Anonimowy pisze...

RadomLokalne.pl - Ogłoszenia Radom - Baza lokalnych firm - Radom Ogłoszenia - Katalog firm Radom - Radom Lokalne - Darmowe ogłoszenia Radom - Anonse Radom - Serwis ogłoszeniowy Radom - Bezpłatne ogłoszenia Radom - Radom Lokalne - Radom Lokalne.pl Anonse - Firmy Radom
Darmowe głoszenia Radom. Radom Lokalne